Лого Placek.com.ua

Торти на день народження

Прикрасьте день народження унікальним тортом на замовлення. Наші кондитери створять для вас солодкий шедевр який прикрасить цей незебутній день. Від класичних до сміливих, ми гарантуємо найвищу якість смаку та дизайну. Торт на день народження може стати своєрідним символом Ваших добрих почуттів до іменинника. І в цьому Вам допоможуть наші кондитери, які досконало володіють мистецтвом солодкого декору.

Замовити торт на день народження

Багато років ми втілюємо ваші мрії та готуємо ексклюзивні торти на день народження, зберігаючи високу якість та постійно вдосконалюючи майстерність, щоб реалізовувати будь-які ваші фантазії та робити яскраві моменти ще яскравіше!

Зверніть увагу на такі параметри:

  • Вага. У нас можна замовити кондитерські вироби вагою від 2 до 16 кілограмів та більше. При розрахунку маси десерту слід орієнтуватися на кількість гостей. На кожну людину має припадати 150–200 грам частування;
  • Склад. У процесі виготовлення десерту ми використовуємо переважно натуральні інгредієнти. На жаль, деякі продукти, наприклад, шоколад або цитрусові, є сильними алергенами і можуть викликати проблеми зі здоров’ям у гостей. Тому за наявності будь-яких обмежень ми завжди готові запропонувати кілька альтернативних рішень. Це особливо важливо, якщо йдеться про дитячий торт на день народження;
  • Оформлення. Залежно від відповідного для замовника діапазону цін торт на день народження можуть прикрасити фігурки, різні композиції або екзотичі фрукти, шоколадний велюр та інше.

Title

Go to Top